Firma: Car Connect Łukasz Czarnecki

NIP: 685-202-54-07

Miasto: Rzeszów

Tel: 601 628 658

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Hobbystyczne zamiłowanie do motoryzacji oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi związane z cyfrową obsługą współczesnych samochodów zrodziły ideę połączenia pasji z komercyjnym zastosowanie wiedzy i umiejętności. Początkiem października 2011 Firma rozpoczęła swą działalność pod nazwą:

alt

Po krótkim czasie zakres usług został poszerzony o usługi związane z systemami fabrycznych nawigacji, ich aktualizacją oraz zmianą języka menu/lektora na j. polski. W marcu 2012 wprowadziliśmy usługę cyfrowego tuningu silników, tzw. chiptuning. W przeciągu kilku miesięcy od założenia firmy dołączyli do nas nasi partnerzy z Krakowa, Wrocławia, Bełchatowa i Kielc posiadający bliźniaczy do naszego profil działalności. Ciągłe inwestycje zarówno w sprzęt jak i w wiedzę poskutkowały dynamicznym rozwojem oraz powiększeniem wachlarza świadczonych usług. Rok od swojego powstania, początkiem października 2012 nadszedł czas poważnych zmian. Aby zapewnić Firmie optymalne warunki do dalszego wzrostu została podjęta decyzja o zmianie jej nazwy na obecną.

Jesteśmy niedużą firmą, wszelkie usługi realizujemy własnoręcznie, dzięki czemu oprócz aspektu niskich kosztów uzyskania przychodu pozwala nam to na bezpośredni kontakt z klientem, dostrzeżenie jego potrzeb oraz ambitne podejście do realizowanych zagadnień. Profil świadczonych przez nas usług nie wymaga kosztownego zaplecza w postaci hali, podnośników pneumatycznych i narzędzi związanych z fizyczną mechaniką pojazdową – mimo to, sieć naszych Partnerskich Zakładów Mechaniki pozwalana nam zrealizować niemal każdą usługę wykraczającą poza ramy przez nas oferowanych. Optymalizacja procesu świadczenia usług, odpowiednie zarządzanie czasem i zasobami generuje niskie koszty prowadzenia działalności – wszystko po to, aby świadczyć profesjonalne usługi w bardzo konkurencyjnych cenach.

Forma i sposób działania firmy ciągle podlega ewolucji. Poszukujemy wiedzy, środków oraz partnerów biznesowych dzięki którym jeszcze sprawniej moglibysmy rozwiązywać zagadnienia współczesnej motoryzacji, a tym samym spełniać oczekiwania naszych klientów.

W 2013r. wypłynęliśmy na "ogólnopolskie wody" rozpoczynając tworzenie sieci Oddziałów w formie franczyzy. Obecnie nasze Oddziały świadczą usługi w Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Jaśle, Warszawie, Poznaniu, Opolu, Świdwinie, Białymstoku i Żorach.

W trosce o zaufanie naszych klientów oraz komfort i jakość świadczenia usług z dniem 20.03.2013 Ergo Hestia ubezpiecza wszelkie oferowane usługi oraz mienie powierzone firmie Car Connect.

 

Otrzymane certyfikaty:  

Auto Detailing Car ConnectManagement Car Connect

 

 

blk maly raczkimmmmm google-plusor youtubemm facebook-m