nowosc

BEZ demontażu, BEZ rozcinania, BEZ rozklejenia

BEZ RYZYKA

Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam wykonanie usługi chiptuningu - podniesienia mocy, wyprogramowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, wyłączenia zaworu EGR i wielu innych podobnych usług bez ryzyka wynikającego z demontażu, rozcinania i rozklejania sterownika silnika. Oferta dotyczy nie tylko popularnych marek aut jak VW, Audi, BMW, Peugeot itp. ale także samochodów marki Toyota, Subaru, Mazda, Porsche czy podobnych posiadajacych japońskie bądź nietypowe sterowniki silnika.

Zapytaj konkurencje przed wykonaniem usługi, czy zrobi to w sposób nieinwazyjny, bez fizycznej "przemocy" względem sterownika silnika - czyli bez ryzyka?

BO MY TAK!

( usługa dotyczy wybranych Oddziałów Car Connect )

 

 
     

dpf1dpf2

Kompleksowe usuwanie filtrów cząstek stałych FAP i DPF.

Tak to się zaczyna...

Jak groźne jest użytkowanie auta z niedrożnym filtrem cząstek stałych przekonała się klientka jednego z naszych Oddziałów. Ignorowała spadek dynamiki auta oraz powiadamiania systemu o niesprawnym filtrze przez długi okres czasu. Gdy już zmobilizowała się na usunięcie niedrożnego filtra, jadąc odstawić auto w celu wykonania usługi, dojechała...... do połowy. Kilka kilometrów od naszego zakładu auto odmówiło posłuszeństwa, silnik został mocno przegrzany co spowodowało liczne i poważne uszkodzenia - wynik bagatelizowania problemu to w jej przypadku niestety wymiana zespołu silnika.
Większość klietnów na szczęście nie czeka, zgłasza usterkę filtra cząstek stałych od razu po stwierdzeniu jego awarii.

Jak my to robimy?

U nas usługa kompleksowego usunięcia filtra cząstek stałych DPF / FAP przeprowadzana jest profesjonalnie od początku do końca. Usuwany jest tylko wkład filtra, puszka oraz czujniki zostają na miejscu. Kosztuje nas to więcej czasu i pracy, ale dzięki temu z zewnątrz całość wygląda jak oryginał. Nie wstawiamy w miejsce filtra rury i nie odcinamy czujników tak,  jak często czyni to nasza konkurencja. Dzięki temu auto bez problemów przechodzi badania techniczne - samochód od spodu wygląda jak nietknięty. Po usunięciu wkładu filtr jest wyprogramowywany ze sterownika silnika, dzięki czemu auto nigdy więcej nie zgłosi problemu z filtrem DPF / FAP. Nie używamy emulatorów do oszukania elektroniki - przez pełne wyprogramowanie pozbywamy się problemu raz, a dobrze.

Wiemy, jak groźne dla pojazdu jest użytkowanie go z niesprawnym filtrem cząstek stałych DPF / FAP. Rozumiemy, że liczy się każda chwila, aby przeciwdziałać zagrożeniu. Jesteśmy świadomi, że klient potrzebuje swojego auta codziennie. Dlatego też reagujemy od razu po zgłoszeniu problemów z samochodem - w większości naszych Oddziałów kompleksowa usługa usunięcia filtra cząstek stałych realizowana jest tego samego dnia w ciągu kilku godzin.

Nie czekaj. Nie ryzykuj. Zgłoś problem niesprawnego filtra DPF / FAP już dziś.

 

Pracujemy na profesjonalnym, oryginalnym i legalnym, a przez to BEZPIECZNYM sprzęcie

 

 

blk maly raczkimmmmm google-plusor youtubemm facebook-m

Partnerzy

Alergo ECO nowa jakość życia wi ScreenShot093